Ubytování na Slovensku

Pro kompletní nabídku zájezdů na Slovensko navštivte zajezdy.dovolena-slovensko.com

Na Slovensku existuje široká nabídka ubytování. Jsou tu luxusní hotely, stylové horské chaty, rodinné poklidné penziony, apartmány, chalupy, dřevěné domky, sruby, priváty, kempové komplexy, tábořiště, lázeňské a wellness domy.

Hotely jsou velice moderní, některé poskytují kompletní služby a servis. Jiné jsou mnohem jednouší a nabízejí omezené služby. V luxusním hotelovém areálu se nalézá větší recepce, restaurace, kavárna, kongresový sál, směnárna, informační služby, garáže, butiky, salón krásy, lobby bar, noční bar, masáže, sauna a vířivka. Většina standardních pokojů má vlastní koupelnu se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, trezor, klimatizaci, TV, připojení na internet, telefon, minibar, SAT. Hotely disponují několika jednolůžkovými a dvoulůžkovými pokoji, junior suites, apartmány.

Apartmány disponují nadstandardní kuchyní s lednicí, koupelnou a sprchovým koutem, WC, televizorem, rádiem, CD přehrávačem, zahradou s posezením, grilem, krbem. Obvykle jsou zde třílůžkové či pětilůžkové pokoji. Poblíž se nalézá informační turistické centrum, parkovací plocha, úschovna jízdních kol, koupaliště, aquapark atd.

Dřevěné sruby mohou mít solárně vyhřívaný bazén. Zpravidla ve vnitř srubu je kuchyně, velká obývací místnost s krbem, televizor se satelitním přenosem, lednička, sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem), místnost na spaní. Zvenčí je umístěno ohniště s grilem, posezení, houpačka, pískoviště, terasa, parkovací plocha. Nedaleko srubu stojí koupaliště s vyhřívaným bazénem, tenisové kurty, restaurace či obchod.

Chaty jsou situovány především na okraji lesa, k jejich vybavení patří společenská místnost, kuchyňka, koupelna, WC, pokoje atd. Kempy oplývají velkou parkovací plochou, non-stop recepcí, restaurací, obchody, toaletami, sprchami, koupalištěm, hříštěm, společenskou místností, půjčovnou sportovních potřeb.

 

 

Průvodce Slovenskem

Zájezdy na Slovensko

Silniční pravidla na Slovensku

Ubytování na Slovensku

Slovenská kuchyně

Slovenské památky, kultura a příroda

Historie Slovenska

Česko-slovenský a slovensko-český online slovník

10 důvodů proč navštívit Slovensko

Kde, kam a jak na Slovensku

doprava krajina pomoc průmysl služby a nákupy statky stavby turistika a zábava ubytování a resorty voda vzdělání

Hledání

Kraje Slovenska

Banskobystrický kraj Bratislavský kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj
 
iDovolená.com - vaše dovolená začíná zde